Filenin Efeleri 8’li finallerde Sırbistan karşısında! Türkiye – Sırbistan voleybol maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

 Filenin Efeleri 8’li finallerde Sırbistan karşısında! Türkiye – Sırbistan voleybol maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?
Okunuyor Filenin Efeleri 8’li finallerde Sırbistan karşısında! Türkiye – Sırbistan voleybol maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Filenin Efeleri, C Grubunda son maçına Finlandiya ile çıktı. Milliler, başa baş giden yarışın sonunda 3-2 mağlup ayrıldı. Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda 8’li finallere yükselen Türkiye’nin rakibi ise Sırbistan olarak açıklandı. A Grubunda yer alan Sırbistan ile  C Grubundan çıkan Türkiye mücadelesi bekleniyor. İşte, Türkiye – Sırbistan voleybol maçı detayları…

TÜRKİYE – SIRBİSTAN VOLEYBOL MAÇI NE ZAMAN, HANGİ KANALDA? 

A Milli Takım, ilk 4 sırada yer alan 16 takım arasında yer aldı ve final four’da Sırbistan ile eşleşti. A Grubu üyesi Sırbistan ile karşılaşacak Filenin Efeleri’nin 8’li final maçı 12 Eylül Pazar günü Polonya’nın Gdansk şehrinde olacak.

Grup müsabakaları sonunda ilk 4 sırada yer alan 16 ekip, 8’li finallere yükselecek. Türkiye, bu turda çapraz eşleşme usulüne göre A Grubu’ndan bir takım ile çeyrek finale kalma mücadelesi verecek. Millilerin 8’li final karşılaşması, Polonya’da oynanacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın